KAMERA NEFUNGUJE: KŘIŽOVATKA NA VYPICHU V REKONSTRUKCI

Technická správa komunikaci hl. m. Prahy zahajuje dne 13. října 2014 další tři opravy. Tentokrát se stavbaři rozjedou do ulice Bělohorská, Komořanská a na most nad ulicí Kongresová, kde bude provedena souvislá údržba komunikací.

V současné době nefunguje dopravní kamera TSK na Vypichu - záběry zde: http://kamery.praha.eu/ImageDetail.jsp?id=73665901&style=

Ulice Bělohorská (1. a 2. etapa) v městské části Praha 6. Součástí rekonstrukce je frézování vozovky a opětovná náhrada vrstev za nový živičný povrch. Částečně budou vyrovnány a položeny nové obruby, výškově upraveny uliční vpusti, provedeno nové vodorovné dopravní značení a obnovena detekční smyčka.

Termín:

13. 10. 2014 – 26. 10. 2014

Etapy:

1. etapa je v úseku Ankarská – Na Vypichu z centra - 13.10.-19.10.2014

2. etapa je v úseku Kukulova – Tomanova do centra - 20.10.-26.10.2014

Dopravní omezení:

1. etapa – částečná uzavírka po polovinách

2. etapa - úplná uzávěra, provoz veden do protisměru

Délka opravy:

445 m

Informace o dopravním opatření v Bělohorské ulici

Od 13. do 26. října 2014 bude v Bělohorské ulici částečně omezen provoz z důvodu opravy povrchu vozovky a výstavby světelného signalizačního zařízení v úseku Na Vypichu – Ankarská a v úseku Kukulova – Tomanova. Omezení budou etapovitá v závislosti na postupu prací.

• 9. říjen 2014

Ulice Bělohorská v úseku Na Vypichu – Ankarská:

• uzavírka pravé poloviny severní části komunikace (směr z centra):
    • doprava bude vedena ve směru z centra v jednom jízdním pruhu,
    • doprava ve směru do centra bez omezení
  • uzavírka levé poloviny severní části komunikace (směr z centra):
    • doprava ve směru z centra bude vedena v jednom jízdním pruhu,
    • doprava ve směru do centra bez omezení

Ulice Bělohorská v úseku Kukulova – Tomanova:

• uzavírka jižní části komunikace (směr do centra):
    • doprava bude vedena obousměrně v severní části komunikace

Investorem stavební akce je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, zhotovitelem spol. Porr, a.s.