Osudy našich sousedů se vrátily

V Písecké bráně byla výstava Osudy našich sousedů velmi úspěšná. A tak se vrátila - tentokrát ji můžete navštívit v galerii v prvním patře radnice Prahy 6.

Do 16. dubna tu můžete nahlédnout do osudů dvou desítek osobností z Prahy 6, které se snažily vzdorovat komunistické totalitě po roce 1948.
"V tzv. Galerii 1. patro neboli v prvním patře radnice je to poslední výstava, kterou zde realizujeme před rekonstrukcí. Samotná výstava se poté přestěhuje na další místa Prahy 6. Víme o zájmu některých základních škol. Lidé o možnost seznámit se s osudy svých sousedů tak nadále nepříjdou," řekl při vernisáži výstavy starosta Tomáš Chalupa a dodal: "Dokonce se nám ozývají ostatní městské části, že by rády podobnou výstavu také zrealizovaly pro své občany."