Vánoční Praha 6

Oslavte s námi Vánoce 2012. Na území městské části Praha 6 pro vás chystáme mnoho akcí, jimiž si můžete tradiční svátky zpříjemnit. Společně rozsvítíme vánoční stromky, zavítat můžete na adventní trhy, ale také na adventní dílny či koncerty.

MČ Praha 6 nabídne během prosince svým občanům pestrý předvánoční program.

Rozsvícení vánočních stromů proběhne:

1.12. 17.hod - Břevnov (U Kaštanu na Bělohorské ul.)

1.12. 18.hod - Vokovice (nám. V Středu)

2.12. 17.hod - Dejvice (Vítězné nám.)

2.12. 16.hod - Písecká brána

Advent v Písecké bráně bude probíhat od 2.12. - 31.12. Přesný program naleznete zde: http://www.praha6.cz/akce/advent-v-pisecke-brane-2012-12-02.html?&String=

Termíny adventních trhů na Kulaťáku:

1. adventní trh:               30. 11. a 1. 12.

2. adventní trh:               7. a 8. 12.

3. adventní trh:               14. a 15. 12.

4. adventní trh:               21. a 22. 12.

Vždy v pátek od 12:00 – 18:00, v sobotu 8:00 – 14:00 hodin.

Na co konkrétně se můžete těšit?

Dny Šumavy - 1. adventní trh 30. 11 – 1. 12.

Ve spolupráci s NP Šumava jsme pro vás připravili představení prodejců regionálních produktů a aktivit, do kterých se v průběhu zimní sezóny můžete na Šumavě zapojit.

Mikuláš na Kulaťáku a Kaštanové Roncegno – 2. adventní trh 7. – 8. 12.

Na druhý Adventní trh dorazí trojice, která již definitivně přinese atmosféru Vánoc a mimo ní i drobné dárky pro naše malé a nejmenší. Uhlí a brambory tentokrát nebudou, protože na Kulaťáku letos žádné dítko nezlobilo!

V průběhu druhého Adventního trhu se také představí partnerské město MČ Prahy 6 italské Roncegno. Toto severoitalské město je vyhlášené mimo jiné „Kaštanovým festivalem“. Tuto tradiční vánoční pochoutku nám přivezou přímo zástupci města Roncegno.

I letos se během Adventních trhů na Kulaťáku budou mísit vůně a chutě rozličných vánočně tradičních dobrot. Vedle klasického sortimentu, na který jste zvyklý po celý rok, přibudou stánky s rukodělnými výrobky, které jistě udělají radost jako dárky všem od babičky po šéfa. Letos rovněž na trhu přibudou prověření tvůrci z portálu Fler.cz