Tatran Střešovice mistrem florbalové extraligy

Střešovický Tatran po osmi letech usedl na florbalový trůn. V O2 areně přehrál Vítkovice 4:3 v prodloužení a slaví svůj 17. titul v klubové historii.

Hlavní foto FOTO FB Tatran Střešovice

Střešovice završily výbornou sezóny, když v základní části neztratily jediný bod a v play-off potvrdily roli největších favoritů na titul. Mladý tým tak dal zapomenout na loňskou superfinálovou prohru a po dlouhých osmi letech přidal do klubové vitríny další superligový titul!

Florbalisté Tatranu Střešovice porazili Vítkovice 4:3 v prodloužení, když v čase 60:51 rozhodl tečovanou střelou Matěj Havlas. Utkání sledovala rekordní návštěva 12.538 diváků. Střešovice v celé sezoně z 36 zápasů prohrály jen dva v semifinálové sérii s Mladou Boleslaví.

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:3p
branky: 17. Matěj Havlas, 19. Jakub Kolísko, 49. David Šimek, 61. Matěj Havlas - 35. Adam Zubek, 37. Adam Zubek, 46. Michal Pažák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 12538; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 1:0