Podmínečné otevření dětských hřišť

Mětská část Praha 6 podmínečně znovuotevírá veřejná dětská hřiště a sportoviště. Rodiče s dětmi jsou žádáni o dodržování pravidel k ochraně zdraví a prevenci šíření nákazy covid-19.

PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ VENKOVNÍCH DĚTSKÝCH HŘIŠŤ

A SPORTOVIŠŤ BĚHEM PANDEMIE COVID-19

Vážení rodiče, milí spoluobčané,

vzhledem k ukončení nouzového stavu, o němž rozhodla Vláda ČR, dochází k podmínečnému znovuotevření veřejných dětských hřišť a sportovišť na území Prahy 6. Jestliže vstupujete do prostoru hřiště či sportoviště, žádáme vás o dodržování všech níže uvedených pravidel.

-         Noste respirátory (roušky)

-         Dodržujte rozestupy

-         Neshlukujte se

-         Buďte pro své děti příkladem – také dospělí musí dodržovat veškerá opatření

-         Chraňte zdraví svých dětí i vlastní zdraví a buďte ohleduplní ke svým spoluobčanům

Upozorňujeme, že Městská policie hl. m. Prahy bude monitorovat chování na hřištích a sportovištích a za přestupky a porušování pravidel může udělit pokutu.

Prosíme, dodržujte vše výše uvedené a apelujte na spoluobčany, jestliže se stanovenými pravidly nebudou řídit. Vycházejme si v tomto ohledu maximálně vstříc. Děkujeme.

Za vedení radnice Prahy 6 Mgr. Ondřej Kolář, starosta MČ Praha 6