Parkování na Prašném mostě - vypisujeme 8. kolo přihlášek

Městská část vypisuje 8. kolo přihlášek o garážová stání na Prašném mostě, hlásit se můžete od 22. února do 10. března 2021.

Přihlášku najdete >>ZDE<<

Cena za měsíční užívání je 800 korun pro os. vozidlo, místa pro motocykly jsou zaplněna. V současné době je volných pouze několik parkovacích míst pro osobní vozidla. Radou městské části Praha 6 bude schváleno pořadí účastníků včetně náhradníků.

Podmínky pro získání parkovacího stání v garážích jsou stejné jako pro získání parkovacích oprávnění v modrých zónách. Stání mohou získat občané s trvalým bydlištěm v městské části Praha 6 (všechna katastrální území). Trvalé bydliště spolu s dalšími doklady (technický průkaz) prokáže žadatel při podpisu smlouvy.

Garáže nejsou určena pro vozidla na pohon CNG/LPG, maximální vjezdová výška je 2,10 m.