Ovlivněte i vy podobu Metropolitního plánu!

Na jaře příštího roku se začne projednávat budoucí územní plán hlavního města známý jako Metropolitní Plán Prahy (MPP). Městská část Praha 6 chce být dobře připravena a proto spolupracuje se spolky na přípravě podkladů pro připomínky. Zapojit se můžete i Vy na webové stránce „Ovlivněte podobu Metropolitního plánu“.

Městská část Praha 6 a sdružení spolků “Společně pro Šestku“ připravili ve spolupráci participační webové rozhraní, které bude pro všechny přístupné a na kterém se budou připomínky shromažďovat a v otevřené diskusi vypořádávat.

Na webovém rozhraní bude zveřejněno

1. možnost porovnání stávajícího územního plánu s návrhem metropolitního plánu formou překryvu.
  2. Návrh nového metropolitního plánu ve formě jednotlivých lokalit a jejich popis.

Každou jednotlivou lokalitu je možné připomínkovat. Sběr jednotlivých připomínek budou mít na starosti garanti jednotlivých lokalit z řad občanů, kteří se uvolí do procesu aktivně zapojit a na kterých bude místní shoda. Podporu těmto garantům bude zajišťovat sdružení spolků Společně pro Šestku a to prostřednictvím koordinátorky paní Martiny Hůlové tel: 776011461 email: metroplan{zavináč}praha6{tečka}org

Více informací naleznete na www.praha6.org/mpp.

Pomozte nám a zapojte se taky!