Opel Handy Cyklo Maraton 2015 odstartoval!

Pod záštitou starosty městské části Praha 6 Ondřeje Koláře a radního pro sport a volnočasové aktivity dnes z dolní části Václavského náměstí  odstartoval unikátní  Opel Handy Cyklo Maraton.

Focení se soutěžním týmem městské části Praha 6 a nadačního fondu Šestý smysl proběhlo v pražských Dejvicích před Skleněným palácem, kde starosta Ondřej Kolář a radní Roman Mejstřík podpořili sportovce, kteří se rozhodli zúčastnit se, a popřáli všem těm, kteří do závodu vložili své síly, odhodlání i vytrvalost. Smíšené týmy hendikepovaných i zdravých poté zamířily na Václavské náměstí, odkud se ve 12 hodin po slavnostním startu vydaly napříč  během pěti dnů za 111 hodin. Návrat je plánovaný na sobotu  1. srpna 2015. Maraton tak vyvrcholí v cíli na pražské Ladronce – největší letní akcí městské části Praha 6 – happeningem, vystoupením hudebních skupin, soutěžemi, exhibicemi  a atrakcemi pro děti. Na pódiu vystoupí mimo jiné skupina Mandrage.

Zváni jste všichni od 15 do 21 hodin. Vstup je zdarma.