Květiny a věnec k soše TGM. Zástupci Prahy 6 si připomněli 102. výročí založení republiky

Zástupci Prahy 6 položili letošního 28. října květiny a věnec u sochy Tomáše G. Masaryka na Bachmačském náměstí. Stalo se tak na oslavu 102. výročí založení republiky.

Ceremoniálu na Bachmačském náměstí v Dejvicích se zúčastnil starosta Prahy 6 Ondřej Kolář a spolu s ním další volení představitelé městské části: statutární místostarosta Jakub Stárek, místostarosta Jan Lacina a radní Eva Smutná a Marián Hošek.

Přítomní společně položili květiny a věnec k soše Tomáše G. Masaryka, zakladatele Československa a prvního československého prezidenta, a zazpívali zde i českou státní hymnu. Ceremoniál se uskutečnil k přípomínce a oslavě 102. výročí založení republiky.