Mimořádná finanční podpora od Hlavního města Prahy v oblasti sportu a tělovýchovy

Městská část Praha 6 využila možnosti nabízené hlavním městem Prahy a požádala si o přidělení mimořádné účelové investiční dotace v oblasti sportu na několik projektů.

Na základě usnesení Zastupitelstva hlavního města Prahy č. 31/9 ze dne 30.11.2017 byla naší městské části schválena mimořádné finanční podpora v oblasti tělovýchovy a sportu na čtyři projekty, z nichž dva jsme stihli zrealizovat do konce roku 2017 (Úprava povrchu fotbalového hřiště Anastázova – výše dotace 800 tis. Kč a Úprava povrchu fotbalového hřiště Pod Ořechovkou – výše dotace 330 tis. Kč) a zbylé dva (Výměna velkého herního prvku na dětském hřišti U Kolejí – výše dotace  150 tis. Kč a Výměna velkého herního prvku na dětském hřišti Žežulka – výše dotace 150 tis. Kč) budou zrealizovány v roce 2018.

Celková výše finančního příspěvku od Hlavního města Prahy, který se podařilo získat  tedy činí  1 430 tis. Kč.