Hlasujte v anketě Strom roku Prahy 6

Veřejnost nominovala celkem 38 stromů v městské části a nyní bude rozhodovat o tom vůbec nejoblíbenějším. Hlasovat v této fázi ankety lze přes Geoportál Prahy 6 až do 12. července.

Anketa má upozornit na relativně méně známé stromy, které však dokreslují veřejné prostranství v městské části a zaslouží si více pozornosti a obdivu. Nominace jednotlivých stromů probíhaly do 17. června skrze mobilní aplikaci Lepší Šestka.

Vybírat mezi nimi a hlasovat pro ten nejoblíbenější nyní mohou lidé na Geoportálu Prahy 6. Hlasující si zde na interaktivní mapě jednoduše zobrazí umístění všech 38 nominovaných stromů. V detailu si pak mohou prohlédnout fotografii konkrétního stromu a rovnou mu udělit svůj hlas.

První část hlasování o nejoblíbenější strom v Praze 6 potrvá do 12. července.