Chcete zažít Šestku jinak?

Sousedské slavnosti Zažít město jinak letos oslaví desáté výročí své existence,
buďte při tom!

Ulice nemusí být pouze místem, kde parkují a projíždějí auta. Základní myšlenkou
sousedské slavnosti je přetvářet ulice a veřejné plochy v místa kulturního a
společenského života, v místa pro setkávání a rozvíjení sousedských vztahů.

Letos se přihlásilo 59 míst v Praze a dalších 10 měst.
Kde se otevřou ulice lidem? Na Praze 6 to bude na Břevnově, Větrníku, Dejvicích,
Střešovicích i v Ořechovce.

Střešovice, Buštěhradská

Po příjemném sousedském setkání v loňském roce se na Vás budeme v Buštěhradské těšit i letos s programem zahrnujícím divadlo, pohyb i procházku po zajímavostech naší čtvrti.

Břevnov

V sobotu 19. září 2015 na Bělohorské na schodišti pod Drinopolem Zažít Břevnov jinak je pouliční sousedská slavnost, jejímž cílem je vzájemné poznávání a sbližování místních obyvatel, podpora lokálních živnostníků a podniků, posilování vztahu občanů.

Dejvice, Mařákova

Již 4. rokem se bude Dejvická sekce ZMJ odehrávat v ulici Mařákova. Kromě vystoupení lokálních hudebníků a divadelních spolků se můžete těšit na řadu workshopů pro děti a dospělé, občerstvení, sportovní exhibice a další.

Ořechovka

První zapojení Ořechovky do Zažít město jinak – sousedé, přijďte! V sobotu 19.9. 15-17.30 Macharovo náměstí, Praha 6. Tvořivé, vzdělávací a sportovní dílny pro děti i dospělé, občerstvení a posezení od místních (nejen) pro střešovické.

Bližší program hledejte na www.zazitmestojinak.cz.