Akční mapa Prahy 6 a Katalog městských částí

Městská část Praha 6, prostřednictvím Kanceláře architekta, zveřejnila na svých webových stránkách pilotní část budoucí interaktivní Akční mapy Prahy 6.

Cílem je zavadení nové formy komunikace radnice s občany, mapa bude postupně doplňována o další okruhy informací, např. údaje z historie čtvrti a její regulace a informace o budoucích obecních záměrech.
Své zkušenosti z práce s touto aplikací a případné další náměty na rozšíření aplikace nám můžete zaslat na adresu esmutna{zavináč}praha6{tečka}cz

Vstup do mapové aplikace zde.

Instut plánování a rozvoje hl. m. Prahy spustil dále na svých webových stránkách katalog městkých částí hl. m. Prahy, kde jsou k nalezení nejrůznější číselné informace o všech z padesáti sedmi městských částí i o Praze jako celku. Data se týkají například ekonomiky, školství, ale i životního prostředí.

Katalog městské část Praha 6 k nahlédnutí zde

Garant: Ing. arch. Eva Smutná, zástupkyně starosty MČ Praha 6