Umožňují základní funkce webových stránek, jako je přihlášení uživatele a správa účtu. Webové stránky nelze bez nezbytně nutných souborů cookies správně používat.
Vyběhni s ČASPV
Zveme vás na pohodovou sportovní akci pro děti i dospělé, kde nejde o výkon, ale o radost z pohybu. Přijďte si zaběhat, zasportovat nebo si jen užít aktivní den v přátelské atmosféře.

Čekají vás dětské běhy rozdělené dle věku dětí (250 m, 500 m a 1000 m) s maskotem Sonicem, rodinný běh na 2500 m. Pro všechny malé běžce jsou připraveny medaile.
Ten, kdo si přece jen chce poměřit síly s ostatními, může se zúčastnit ZDARMA měřeného běhu na 5000 m.
Abyste měli zajištěnou možnost startovat na běhu, zaregistujte se ZDE.
Je i možnost registrace na místě, ale nejsou garnatována místa (přednost mají předem registrovaní běžci).
Během dne si můžete vyzkoušet i netradiční sporty jako spikeball, crossnet, cornhole nebo balanční aktivity. Pro děti bude připravena i zábavná zóna s fotokoutkem a rekvizitami.
Součástí programu je společná rozcvička, běžecký workshop s trenérem běhání zaměřený na techniku, tipy jak začít běhat a neodpadnout :)
Akce je otevřená všem bez rozdílu věku i výkonnosti – přijďte si užít pohyb tak, jak vás baví.
Těšíme se na Vás! :)