Beseda o očkování proti Covid-19

Váháte, jestli se nechat očkovat? Nemáte-li k očkování dostatek informací, nebo se naopak v jejich záplavě těžko orientujete, využijte možnosti zeptat se těch nejpovolanějších.  Ve středu 22. září se od 17 hodin uskuteční v dejvické pobočce Městské knihovny v Praze debata s lékaři.

Dostupné relevantní informace ohledně onemocnění Covid-19 a vakcinace vůči němu poskytne MUDr. Marek Štefan, MBA z Oddělení klinické mikrobiologie a antibiotické stanice Nemocnice Na Homolce. O tématu rovněž přijdou informovat a na otázky publika odpoví praktičtí lékaři MUDr. Ludmila Bezdíčková a MUDr. Jáchym Bednář.

Akce proběhne 22. září od 17 do 19 hodin v prostorách Městské knihovny v Praze na adrese Technická 2710/6 (prostory jsou součástí budovy Národní technické knihovny v Dejvicích).

Vstup na besedu je zdarma, pravidla pro účastníky akce se budou řídit aktuálně platnými protipandemickými opatřeními. Kapacita prostor, kde se bude akce konat, je omezena na maximálně 40 osob. Besedu bude možné sledovat živě také prostřednictvím přenosu na facebookové stránce Prahy 6.

Besedu společně organizují městská část Praha 6 a spolek Nesedím, sousedím v úzké spolupráci s Městskou knihovnou v Praze a za podpory hlavního města Prahy.

Podobné akce