Všichni dobří rodáci - BHS 21. 2. 2023

V úterý 21. 2. v rámci Břevnovských hudebních setkání uvedou Jan Čenský a Jiří Vejvoda pořad "Všichni dobří rodáci" o čtyřech významných osobnostech s českými kořeny ve  Vídni 1911 s hudbou G. Mahlera, R. Strausse, A. Dvořáka, J. B. Foerstera a F. Kreislera.

Hlavní foto

Pořad s názvem Všichni dobří rodáci aneb O. Kokoschka, K. Kraus, A. Loos, R. M. Rilke … a Gustav Mahler v jedné kavárně je vyprávěním o fiktivním setkání čtyř osobností vídeňského života, které uvádí Jan Česnký a Jiří Vejvoda. Hudbu G. Mahlera, R. Strausse, A. Dvořáka, J. B. Foerstera a F. Kreislera zahrají a zazpívají Lucie Hilscherová – mezzosoprán, Hana Kubisová – housle, Slávka Vernerová – klavír. Pořad je součástí 8. sezóny Břevnovská hudební setkání a uskuteční se 21. 2. v 19.00 v Tereziánském sále Břevnovského kláštera.

Předprodej vstupenek v Informační kanceláři Praha 6, Bělohorská ul. 110, ve fortně Břevnovského kláštera (také před koncertem) a na portálu GoOut.

 

Podobné akce

až 26. 4. 2023

Opět zveme všechny muzikanty na naše tradiční setkání. Nezáleží na věku ani úrovni vašeho muzikantského projevu, ale na chuti se kterou se do jamování pustíte. Hrajeme pop, jazz, blues, muzikál, lidovky.. Jsme otevření vaším muzikantským výzvám. Můžete hrát sólo nebo vás podpoří doprovodní kapela. Jestli se nechcete zúčastnit aktivně, přijďte nás podpořit a dát si něco dobrého na baru. Více informací na www.ddmp6.cz v sekci "akce"

Celý článek24. 3. 2023