Vrcholná sezona salátů z přírody

Terénní výprava, na které si  užijete největší hojnost salátové ho listí a lupení. Všechny plané rostliny jsou teď v nejlepší kondici.

 

 

Hlavní foto

Jestli se vám totiž zdá, že máte dost času, abyste se vydali na sběr jedlého kvítí, tak to není tak úplně pravda. Nepropásněte poslední sklizeň. Začínají totiž už kvést pampelišky a tak bude se salátky konec.  Už nikdy nebude přírodní zelenina tak jemná jako v dubnu. Až zase za rok.

 Na výpravě dostanete k jedlým rostlinám botanický výklad, dozvíte se něco z ekologie, tedy kde je jinde v přírodě hledat. Poznáte nové recepty, plané rostliny budete moci podle vlastní chuti ochutnat a nasbírat pro vlastní kulinární využití.

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023