Tai-či jako rehabilitační cvičební sestava

Fyzioterapeut Vladimír Masopust vás na přednášce seznámí s praktickými ukázkami tai-či.

Hlavní foto

Systém cvičení tai-či vychází z více jak tisícileté tradice čínských bojových umění a taoistické filozofie. Více než bojovým uměním je však tai-či v dnešní době spíše specifickým druhem zdravotní gymnastiky. Toto relaxační cvičení je fyzicky nenáročné a vyhovuje adeptům všech věkových skupin. Tai-či může být vhodným doplňkem rehabilitační léčby některých poúrazových a pooperačních stavů, psychosomatických onemocnění a chronické bolesti.

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 30. 8. 2024

Příměstský tábor pro děti ve věku 9–14 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Celý článek25. 4. 2024

Pojďte si s lektorkou MgA. Kristinou Tichou zkusit malování rostlin akvarelem. Budete malovat rostliny které jste utrhli cestou nebo ty, které rostou v blízkosti knihovny. Budete i jako úplní začátečníci seznámeni s touto pěknou technikou. Zažijte krásný pocit z procesu pozorování a malby. Užijte si svůj výtvor a společnost tvůrčích lidí. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. 

Celý článek8. 6. 2024