Seminář pěstování metodou Čtverečková zahrádka

Jak lze pěstovat na malé ploše ve škole nebo ve městě ? Třeba metodou Čtverečková zahrádka.

Teoreticky i prakticky se s touto pěstební metodou seznámíte. I bez předchozích zkušeností s pěstováním budete schopni po absolvování kurzu založit záhon, vytvořit pěstební plán, záhon osít/osadit, průběžně o něj pečovat a do celého procesu zapojitžáky nebo své děti.
Prakticky si vyzkoušíte jednotlivé úkony a odnesete si malý truhlík s namíchaným substrátem jako „ochutnávku“ vašeho budoucího záhonu.

Hlavní foto

Kouzlem pěstování vás provede certifikovaná lektorka metody, Kateřina Hodková, která má mnohaleté zkušenosti s vlastními i školními záhony.

Cena semináře pro účastníka je 1795 Kč. Na místě je pro vás zajištěný vegetariánský oběd a drobné občerstvení.

Přihlásit se můžete zde

Minimální počet účastníků je 12, maximální 16.

Seminář je akreditován v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a po jeho absolvování obdržíte certifikát.

Seminář je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České Republiky z rozhodnutí ministra životního prostředí.

Podobné akce

až 23. 8. 2024

Pohádky a aktivity s roboty Ju a Pí, kteří chtějí moc pomáhat lidem, ale často všechno popletou, provedou děti koncepty dat, strojového učení, předpojatosti, velkých jazykových modelů a ambientní inteligence.

Celý článek2. 4. 2024

až 9. 8. 2024

Pojďme si hrát, objevovat, programovat a tvořit – nejen s roboty! Budeme programovat a sestavovat roboty Fable, VinciBot, Ottíka, Intelino Smart Trains. Zkusíme stop motion animace pomocí Piximakey studio. Budeme programovat BBC micro:bit a také ve Scratchi.

Celý článek2. 4. 2024