S dětmi za dobrodružstvím jedlých bylin

Terénní výprava, na kterou se můžete vydat s dětmi jakéhokoli věku. Po trase se dá jet s kočárkem a děti jsou stále na dohled.

Polníček se dá najít snadněji, než myslíte. Stačí  neplést si ho s pomněnkami. Najdete i další zelené lupení na opulentní hostinu na Zelený čtvrtek. Přírodní česneky jsou tu minimálně ve třech druzích. A k tomu rozkoš okusování mladičkých lístků hlohu rovnou ze stromu jako v ráji. Na výpravě dostanete k jedlým rostlinám botanický výklad, dozvíte se něco z ekologie, tedy kde je jinde v přírodě hledat. Poznáte nové recepty, plané rostliny budete moci podle vlastní chuti ochutnat a nasbírat pro vlastní kulinární využití.

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023