Roboti! Roboti!

Pojďme si hrát, objevovat, programovat a tvořit – nejen s roboty! Budeme programovat a sestavovat roboty Fable, VinciBot, Ottíka, Intelino Smart Trains. Zkusíme stop motion animace pomocí Piximakey studio. Budeme programovat BBC micro:bit a také ve Scratchi.

Hlavní foto
  • Pro děti: 9–12 let (věk je třeba dodržet, případně konzultovat osobně)​
  • Cena: 4950 Kč
  • Díky zapojení do akce www.aktivnimesto.cz můžete na tábor získat příspěvek.
  • Termín podání přihlášky: 30. 4. 2024
  • Tábor se uskuteční, pokud se přihlásí alespoň 12 zájemců. Přihlášky a pokyny k platbě vám zašleme, jakmile se naplní minimální kapacita tábora.

Co všechno děti vyzkouší:

Podobné akce

až 23. 8. 2024

Pohádky a aktivity s roboty Ju a Pí, kteří chtějí moc pomáhat lidem, ale často všechno popletou, provedou děti koncepty dat, strojového učení, předpojatosti, velkých jazykových modelů a ambientní inteligence.

Celý článek 2. 4. 2024

Máte zájem si procvičit konverzaci v angličtině na témata, která vás budou zajímat a na jejichž výběru a přípravě se budete moci podílet?  

Setkání jsou určena těm, kteří se pasivně v angličtině dobře orientují, ale k mluvení jim chybí praxe, obávají se, že udělají chybu, a tak raději nic neřeknou. Pojďme společně překonat obavu z mluvení, ponořit se do té jazykové tůně a tempo po tempu ji zdolat. Setkání povede paní Lída Lhotská. Není rodilou mluvčí. Angličtina je však již 30 let jejím pracovním jazykem. 

Pozor! Je třeba si rezervovat místo na telefonním čísle  +420 770 130 242 nebo osobně na pobočce. 

Celý článek 8. 6. 2024