Pojďme se hýbat s Nordic Walking - 3. ročník

Tak jako každý rok, zveme všechny , kdo mají zájem o aktivní pohyb a den strávený v příjemném prostředí a příjemném kolektivu. Navštívíme společně lesopark Šárka a projdeme místa, která mnozí z nás ještě neznají.

Hlavní foto

Za pomocí speciálních holí pro Nordic Walking si nejen zasportujeme, ale poznáme krásy podzimního přírodního parku Šárka. Během společného výletu navštívíme zámek Jenerálka, Čertův Mlýn nebo Nebušickou vyhlídku. Během turistického výletu vám budou pomáhat zkušení lektoři a za jejich dohledu si ověříte, jak nám hole při dodržování správné techniky pomáhají a usnadňují při chůzi vynaloženou námahu. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a různé sportovní výkonnosti.

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023