PART-A!

Příměstský tábor pro děti ve věku 9–14 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Hlavní foto

Na konec léta hledáme bezvadnou partu! PART-A! je dobrodružný tábor, během kterého se děti tvůrčím způsobem zapojí do břevnovských reálií. Děti se vrhnou do Břevnova jako výzkumníci – budou chodit do terénu, pozorovat, fotit a sbírat informace o Břevnově, a pak je zkoumat, debatovat nad nimi, vymýšlet a navrhovat nová (lepší) řešení pro tuto lokalitu. Vyzkouší si přitom práci s různými technikami – focení, video, modelování, street art, komiks apod. To vše okoření táborové prvky, jakou jsou hry, šifry, tajemství. Část táborového programu povedou samy děti – prostě PARTicipace a Angažovanost.

Táborem děti provedou Kristýna Ciprová a hosté.

……………………………………………………………………………..

Cena za celodenní program (9.00–16.30) od pondělí do pátku je 3 800 Kč/dítě. Poskytujeme sourozenecké slevy (2 a více dětí – 10 %) a slevy pro rodiče samoživitele (sleva 15 %).

V ceně je program, materiál na tvoření, oběd a svačina, pojištění.

Kapacita je omezena na 12 dětí. Minimální počet je 8 dětí.

Podrobné pokyny ohledně platby a stornovacích podmínek dostanete e-mailem do týdne od odeslání rezervace.

V rámci programu Aktivní město je možné požádat o příspěvek 800 Kč, pokud má dítě bydliště v Praze 6.

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

Pojďte si s lektorkou MgA. Kristinou Tichou zkusit malování rostlin akvarelem. Budete malovat rostliny které jste utrhli cestou nebo ty, které rostou v blízkosti knihovny. Budete i jako úplní začátečníci seznámeni s touto pěknou technikou. Zažijte krásný pocit z procesu pozorování a malby. Užijte si svůj výtvor a společnost tvůrčích lidí. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. 

Celý článek8. 6. 2024

Každý čtvrtek odpoledne se na pobočce Petřiny setkávají umělecky zaměření senioři. Přidejte se také vy a malujte libovolnou technikou obrazy v příjemné společnosti. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. 

Celý článek8. 6. 2024