Ostrov plný Naděje v Keni

Příběh o cestě za adoptivním synem a Ostrovem plném Naděje v Keni 

Připojte se k nám na odpolední setkání, kde se podělíme o osobní zkušenosti dobrovolnice a adoptivní maminky.  Krátce představíme neziskovou organizaci Centrum Narovinu a její projekty v Keni.  Dozvíte se, co je náplní Centra Narovinu, jak funguje adopce, jak mohu podpořit děti z nejchudší oblasti, proč pomáháme získat dětem vzdělání. 

Sdílení zkušeností z náplně práce dobrovolníka na Ostrově a dojemné setkání s adoptovaným synem, promítání fotografií z projektů na ostrově Rusinga Island. Na programu nebude chybět workshop pro děti a férový obchůdek, kde si můžete zakoupit dárky s příběhem. Výtěžek z prodeje půjde na podporu dětí z komunitního centra. 

Hlavní foto

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 30. 8. 2024

Příměstský tábor pro děti ve věku 9–14 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Celý článek25. 4. 2024

Pojďte si s lektorkou MgA. Kristinou Tichou zkusit malování rostlin akvarelem. Budete malovat rostliny které jste utrhli cestou nebo ty, které rostou v blízkosti knihovny. Budete i jako úplní začátečníci seznámeni s touto pěknou technikou. Zažijte krásný pocit z procesu pozorování a malby. Užijte si svůj výtvor a společnost tvůrčích lidí. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. 

Celý článek8. 6. 2024