Masopustní den s techniky

Masopust není obdobím odříkání, ale naopak časem oslav a hodování. Přijďte si tedy užít rozmanitou zábavu k nám do Stejšnu, dveře pro Vás budou otevřené. 

Hlavní foto

Po roční pauze je tu opět tradiční Masopustní den s techniky. Akce bude s ohledem na pandemickou situaci opět z většiny venkovní. Nachystali jsme si pro vás oblíbené pečení housek, výrobu masopustních masek a klobouků z papíru, a samozřejmě spoustu dalších zábavných aktivit. Vše potom završíme přehlídkou masek a zpěvem či tancem tradičních lidových písní.

Dále se můžete těšit na tradiční aktivity jako autodráha, železniční a tramvajové kolejiště. A abyste nám nezmrzli, budeme mít pro vás připravené horké nealkoholické nápoje a tepelné zářiče.

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023