Lampionový průvod

Spolek Vokovínek, z.s. Vás srdečně zve na 1. ročník lampionového průvodu po krásných Vokovicích.
Milí sousedé, malí i velcí, je podzim a příroda se chystá na přicházející zimu. Každý rok se chumlá do teplých peřin a zamyká svá dvířka před mrazy a vichry. Skřítek Vokovínek je hlavní klíčník 4 ochránců ze světových stran a každý rok jim přináší 4 klíče na zamknutí přírody. Letos se ale stane pěkná lumpárna a ...... pokud přijdete na lampionový průvod, dozvíte se, jestli se Vokovínkovi podaří zamknout vokovickou přírodu na všechny čtyři západy. Těšit se můžete na poetický lampionový průvod, kde nás na konci čeká něco doslova nečekaného. Akce potrvá zhruba 1 hodinu, lampiónky, dobrou náladu a teplé oblečení rozhodně sebou. Průvod se uskuteční 13.11.2021 v 17:00 hodin a bude vycházet z náměstíčka V Středu, Praha 6 - Vokovice. Pozor!!! Účast na akci je možná pouze pro osoby splňující aktuálně platné epidemiologické podmínky Covid-19! Akci finančně podpořila MČ Praha 6, které tímto velmi děkujeme.

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023