Kytky k jídlu

Procházka Sedleckým sadem

Pobočka Městské knihovny - Dejvice srdečně zve na vycházku s místní čtenářkou Janou Vlkovou. Autorka knih Kytky k jídlu nás zavede na louku plnou jarních vůní a chutí v Sedleckém sadě. Zapojíme všechny smysly a necháme se hýčkat přírodní krásou. Ochutnáme svěží květy pozdního jara a možná objevíme i polštáře omamně vonící mateřídoušky. Na chvíli tak pomůže zapomenout, že jsme ve velkoměstě, které nabízí jedno přírodní tajemství.

Sejdeme se v 10:00 na stanici autobusu Kamýcká, odkud budeme vycházet. 

 

Vstupné je pro účastníky procházky zdarma.

Hlavní foto

Podobné akce

až 26. 9. 2023

Zveme širokou veřejnost k procházce v centrální části Hanspaulky a následné diskuzi na téma péče o zeleň.

Začátek v 17:00 na autobusové zastávce Hanspaulka (u Tesca) od 18:00 následuje beseda a diskuse v jídelně ZŠ Hanspaulka (vchod z ulice Na Hanspaulce).

Celý článek1. 1. 1970

až 25. 9. 2023

Stavba tramvajové tratě na Dědinu jde do finále. Před zahájením provozu se bude Technická správa komunikací věnovat stávajícím dřevinám – potřebnému ošetření, pěstebním opatřením a výsadbě nových dřevin v případě kácení.
Praha 6 proto iniciuje veřejné setkání s odborníky za účasti odpovědných radních, úředníků, odborného dozoru stavby v oblasti zeleně, TSK a dopravního podniku. Setkání se uskuteční 25. září od 17 hodin. v křižovatce ulic Vlastina a U Silnice.

Celý článek1. 1. 1970