KidFest 2024

KidFest 2024 – Unikátní charitativní festival spojující radost, kulturu a zábavu pro děti a jejich rodiny!

 

Hlavní foto

Projekt KidFest 2024 vzniká s cílem poskytnout nezapomenutelný zážitek, který zahrnuje nejen zábavu, ale také podporuje dobročinnost, kulturu a vzdělání.

KidFest 2024 není pouze festival; je to srdcem řízená iniciativa zaměřená na podporu dětí a rodin prostřednictvím radosti, smíchu a hlubších hodnot. Tento jedinečný festival se uskuteční dne 1. června 2024 na Vypichu v Praze.

KidFest 2024 se primárně zaměřuje na podporu charitativních organizací, které hrají klíčovou roli v pomoci dětem po celém světě. Naše cíle zahrnují propagaci jejich práce a sbírání finanční podpory pro jejich humanitární projekty, které směřují k zlepšení života dětí.

KidFest 2024 důrazně zdůrazňuje hodnoty inkluzivity a rovnosti. Festival je otevřený jak pro děti z dětských domovů, tak pro rodiny s dětmi, bez ohledu na socioekonomický status, etnický původ nebo zdravotní stav. Tím vytváříme prostředí, kde se všichni účastníci cítí vítáni a respektováni. KidFest 2024 poskytne dětem pestrou škálu zábavných a sportovních aktivit. Plánujeme soutěže, hry, umělecké workshopy a mnoho dalších aktivit, které podporují kreativitu a fyzickou aktivitu dětí. Tyto aktivity nejen baví, ale také přispívají k zdravému rozvoji dětí.

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 26. 6. 2024

Vstupte do období, kdy se kytkožroutství setkává s bylinkářstvím. Červen je měsíc kvetoucí krásy a omamných vůní. Přijďte se nabít sluneční energií z přírodních zdrojů.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_vune

Celý článek10. 4. 2024

až 20. 6. 2024

Kurz, který má (empiricky ověřenou) kouzelnou moc. Louky jsou plné vonných bylin, kterými můžete ochutit nějaké báječné jídlo, nebo si je dát pod polštář a čekat, co se stane. Možná najdete i zlaté kapradí, které vám pomůže odkrýt poklady.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_svatojanska 

Celý článek10. 4. 2024