ivy z + ari & indi

Hlavní foto

Ivy Z

Pod jménem Ivy Z se skrývá sólový projekt Lenky Zbořilové z dreampopové kapely Billow. V roce 2021 debutovala experimentální nahrávkou Under a Red Moon, kdy byla po dobu 16 týdnů složena či dodělána jedna písnička. V Potrvá vystoupí u příležitosti křtu své druhé desky Let Yours Be the Last Burning Heart, která vyjde 3. února na ostravském labelu Korobushka Records. K živému hraní přistupuje podobně rozmanitě jako ke své tvorbě. Rozumí si temnota s weird popem?

Pokud sama nepřiveze slivovici, přijď ji pozvat na panáka a pobavit se na téma nejnovějších módních výstřelků na scéně.

Mysli na: Ex:Re, Lana, The Black Heart Procession.

 

Ari & Indi

Aran a Indoš – známá dvojka ze stáje Silver Rocket, ale poměrně nové slezsko-pražské uskupení na scéně.

Když Ari & Indi zrovna najdou správné kable, můžeš od nich očekávat výlet do světa, kde i mapy jsou zbytečný. Společně s jemným elektronickým podkladem zkrátka všechno plyne víc harmonicky – a to je jeden z důvodů, proč duo v příjemném prostředí Potrvá neminout.Těš se na hity jako Baryton, Sindibád či Janáček z debutového alba Korespondence, které vyšlo na začátku října 2022 (Silver Rocket / MMM).

Dvojice se také nechala slyšet, že disponuje poměrně velkou zásobou nových písní. Neboj se tedy zeptat, zda ti nějaký nově vznikající hit nezahrají (za pivo nebo dvě?).

Nenaplň duši popelem a mysli na: New Dog, Carissa`s Wierd, Low.

 

Konec striktně ve 22:00.

 

Ivy Z: ivyzbo.bandcamp.com

Ari & Indi: ariaindi.bandcamp.com

Podobné akce

až 26. 4. 2023

Opět zveme všechny muzikanty na naše tradiční setkání. Nezáleží na věku ani úrovni vašeho muzikantského projevu, ale na chuti se kterou se do jamování pustíte. Hrajeme pop, jazz, blues, muzikál, lidovky.. Jsme otevření vaším muzikantským výzvám. Můžete hrát sólo nebo vás podpoří doprovodní kapela. Jestli se nechcete zúčastnit aktivně, přijďte nás podpořit a dát si něco dobrého na baru. Více informací na www.ddmp6.cz v sekci "akce"

Celý článek24. 3. 2023