Hanspaulský festival 2023

Poslední červnovou neděli 25. 6. se koná další ročník hanspaulského festivalu. Od 16 hodin na louce pod Hanspaulským zámečkem se sejdou fanoušci dobré hudby a sousedského setkávání.

Hlavní foto

Již XXI. ročník Hanspaulského festivalu se bude konat 25. června v přírodním amfiteátru pod Hanspaulským zámečkem. Vystoupí hudebníci všech věkových generací, na pódium se k nám vrací slovenská skupina Jozefovekone, přivítáme skupinu žen z Únětic, tradičně Wooden Shoes a Jana Kalouska s jeho bandem. Úvod obstarají mladé skupiny, které se hlásí o slovo. Festival je vždy spojen s ochutnávkou dobrého jídla a pití. Vstupné je opět dobrovolné a jeho výtěžek věnujeme, jak je po všechna léta zvykem, Základní škole speciální v Rooseweltově ulici. Také tombola je připravena, těšíme se na vás!

Podobné akce

až 9. 9. 2023

V sobotu 9.září se uskuteční XXXI.ročník tradičního Šáreckého okruhu, turistického pochodu pro děti i dospělé.  Start je v parčíku vedle zahrádek (Březáč) v Soborské ulici v době od 8:30 do 9:30 hodin

Celý článek29. 8. 2023

Největší venkovní populárně naučná akce v ČR, je společným projektem vysokých škol, akademických pracovišť a volnočasových institucí již od roku 2011.

Celý článek9. 5. 2023