Dvorek: Klub pro děti a rodiče

Náš Klub Dvorek je otevřen všem rodičům a malým dětem (cca 0–4 roky), vždycky v úterý od 9.30 do 11.30.
Hlavní foto
Naší snahou je vytvořit rodinné prostředí, ve kterém se rodiče budou cítit příjemně, a děti se zde budou moci bezpečně pohybovat a smysluplně rozvíjet při společných činnostech i volných hrách. Klub funguje na principech waldorfské pedagogiky a spolupracuje s Klubem Hnízdo, WMŠ Dusíkova na Petřinách a na Jarově.
Dopolední program je sestaven z různých činností, aby vyhovoval jak rodičům, tak jejich malým dětem, volné hry střídají společné činnosti – cyklus říkadel, prstových her, tanečků a písniček, výtvarné činnosti a vyrábění pro rodiče i pro děti, a vše je propojeno společným stolováním u svačinky a završeno malým divadélkem.

Přihlášení na Dvorek:
bit.ly
Cena: 200 Kč za 1 dítě, sourozenci nad 1 rok + 50 Kč.
Permanentka: 1500 Kč/10 vstupů (až tři sourozenci)

Od října připravujeme pateční anglicko-jazyčné Dvorky. Pokud byste o ně měli zájem napište na: .

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023