Druhé kolo participace na Petřinách

Bydlíte, studujete, pracujete na Petřinách nebo v blízkém okolí? Zapojte se do plánování aktivit nové knihovny!

Hlavní foto

Po úvodním plánovacím setkání bychom vás rádi požádali o vyplnění ověřovacího dotazníku. Ten pomůže ověřit priority nového programu a způsoby spolupráce s komunitou. Výsledky úvodního setkání jsou zveřejněné v dokumentu Jaká je a bude nová knihovna Petřiny?

Prohlédněte si dokument na Issuu.com.

Dotazník naleznete zde https://bit.ly/MLPPetrinyDotaznik

Zároveň také zveme na druhé komunitní plánování rozvoje pobočky Petřiny, kde shrneme výsledky dotazníku a představíme pracovní podobu programu a manuálu spolupráce k veřejné diskusi. Setkání se uskuteční 4. června 2024 od 17.30 na pobočce Petřiny.

Participace Petřiny

Moderní knihovna je místem, které propojuje aktivity obyvatel města a nabízí jim možnosti k rozvoji. Participace, komunitní plánování nabídky služeb, knihovny na Petřinách má za cíl aktivně zapojit místní organizované či neorganizované spolky a komunity, přinést pestřejší a lépe zacílenou nabídku volnočasových služeb.

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 30. 8. 2024

Příměstský tábor pro děti ve věku 9–14 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Celý článek25. 4. 2024

Pojďte si s lektorkou MgA. Kristinou Tichou zkusit malování rostlin akvarelem. Budete malovat rostliny které jste utrhli cestou nebo ty, které rostou v blízkosti knihovny. Budete i jako úplní začátečníci seznámeni s touto pěknou technikou. Zažijte krásný pocit z procesu pozorování a malby. Užijte si svůj výtvor a společnost tvůrčích lidí. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. 

Celý článek8. 6. 2024