Cesta kolem světa za 5 dní / Around the World

Příměstský tábor v angličtině pro děti ve věku 8 až 12 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Hlavní foto

Vydejte se s námi na cesty! Zabalíme si a vyrazíme. Budeme společně objevovat nová místa, poznávat kulturu a tradice různých národů. Sice neopustíme území Prahy, ale zkusíme procestovat celý svět! To všechno převážně v angličtině s rodilou mluvčí. Děti budou společně i jednotlivě plnit různé pohybové i tvůrčí úkoly, aby nasbíraly plný cestovní deník.

This camp is all about using our imaginations to travel across the globe while discovering new places or reimagining places here at home in Prague. The course will be mostly conducted in English, so it is a great way to learn and practice English skills while learning about travelling and different parts of the world. We will have different activities, based on teamwork where the kids will need to complete tasks related to the different countries we visit.

Tábor povedou Tinka Avramova a Kateřina Ratajová.
……………………………………………………………………………..
Cena za celodenní program (9.00–16.30) od pondělí do pátku je 3 800 Kč/dítě. Poskytujeme sourozenecké slevy (2 a více dětí – 10 %) a slevy pro rodiče samoživitele (sleva 15 %).
V ceně je program, materiál na tvoření, oběd a svačina, pojištění.
Kapacita je omezena na 12 dětí. Minimální počet je 8 dětí.
Podrobné pokyny ohledně platby a stornovacích podmínek dostanete e-mailem do týdne od odeslání rezervace.

V rámci programu Aktivní město je možné požádat o příspěvek 800 Kč, pokud má dítě bydliště v Praze 6.

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek 10. 4. 2024