Blesk tlapky

Festival nejen pro vaše psí kamarády! Vstup zdarma.

Třetí ročník celodenní venkovní akce deníku Blesk. Na návštěvníky čeká zábavný program s komerčním, edukativním a charitativním přesahem. Festival se zrodil z úspěšného redakčního projektu Blesk Tlapky, který bojuje za práva zvířat.
 
V areálu bude pro návštěvníky připraveno více než 60 charitativních, kulinářských a prodejních stánků. Pejskové si budou moci zdarma vyzkoušet rozličné aktivity v osmi aktivních zónách a čeká je řada zábavných soutěží o hodnotné ceny. 
 
Samozřejmostí je i program na pódiu složený ze zajímavých rozhovorů, komentovaných ukázek i hudebních vystoupení. Součástí programu je také bohatá tombola, jejíž výtěžek poputuje do útulku Psí senioři v nouzi.
 
Tváří projektu je úžasná paní Marta Kubišová. Těšit se můžete také na Michala Davida, Moniku Absolonovou a řadu oblíbených hvězd TV Nova. 
 
Celým dnem Vás provedou moderátoři Bořek Slezáček a Daniel Ždárský. 

 

Podobné akce

až 28. 8. 2024

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto 

Celý článek10. 4. 2024

až 30. 8. 2024

Příměstský tábor pro děti ve věku 9–14 let v komunitním centru Nesedím, sousedím v Břevnově.

Celý článek25. 4. 2024

Pojďte si s lektorkou MgA. Kristinou Tichou zkusit malování rostlin akvarelem. Budete malovat rostliny které jste utrhli cestou nebo ty, které rostou v blízkosti knihovny. Budete i jako úplní začátečníci seznámeni s touto pěknou technikou. Zažijte krásný pocit z procesu pozorování a malby. Užijte si svůj výtvor a společnost tvůrčích lidí. Na setkání je nutné si přinést vlastní výtvarný materiál. Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. 

Celý článek8. 6. 2024