Běžím - nesedím. Škola běhaní pro děti

Chcete běhat, zapojit do běhu správné svaly a k tomu dobře dýchat? Posilovat své tělo a poznat atletickou abecedu?
Hlavní foto
Zveme vás na běhání s Kateřinou Janovskou, úspěšnou břevnovskou sportovkyní, která bude s vámi v běhu poznávat okolí Břevnova, Střešovic, Petřína a Petřin. Součástí kurzu bude orientace v terénu, otužování, hry, povídání o zdravém stravování. Kateřina Janovská o sobě: „Jsem mámou dvou dětí, milovnicí přírody a pohybu venku. Sportuji, abych žila a byla zdravá. Jsem trenérkou plavání a triatlonu, mám letitou zkušenost s trénováním dětí i dospělých.“ Kdy: středy, únor – červen 2022 Čas: děti 7 až 15 let v 15.15-16.15 hod. Začátek: středa 2. února Vede: Kateřina Janovská 18 setkání x 60 min / celý kurz 1890 Kč Registrace na kurz: forms.gle Více info:

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023