30. DesKOHraní

DesKOHraní jsou (ne)pravidelná herní setkání pořádaná zhruba jednou za měsíc vždy od 16:00 do 20:00 v Respiriu, budovy B na VŠCHT Praha, pokaždé jiný den v týdnu. 

Během DesKOHraní Vám budou k dispozici členové ÚDKH, kteří Vám rádi pomohou s výběrem hry, případně s jejími pravidly. Rovnou ale přiznáváme, že bohužel vzhledem k objemu her a omezenému času neznáme všichni všechno.

Pokud zrovna nemáte nikoho, s kým byste si zahráli, tak nezoufejte, často se stává, že takových lidí se tam najde více, tak Vás rádi dáme dohromady, případně připojíme k nějaké již hrající skupině. Navíc v nejhorším případě disponujeme i Sólovými hrami.

Kdybyste měli zájem o některou z větších her, je výhodné si najít spoluhráče na facebookové události, případně nám dali vědět, abychom hru včas připravili.

Podobné akce

až 23. 8. 2023

Nezmeškejte konec léta se všemi jeho potěšeními. Přichází opulentnost, v níž se spolu snoubí dokonale vybarvené květy, množství plodů i některé zelené lupení zažívající „druhou mízu“.

Při nákupu dvou kurzů získejte slevu. Zadejte slevový kód 2x_pozdni_leto a zaplaťte jen 655 Kč za jeden.

Celý článek23. 2. 2023

Komentovaná vycházka touto jedinečnou částí pražských Dejvic, kde lze obdivovat nejen výjimečně různorodou architekturu – převážně z období první republiky, ale i vnímat zdejší stále poklidnou, až venkovskou atmosféru.
Celý článek7. 6. 2023