29. břevnovský masopust

Jako každý rok pořádá Spolek břevnovských živnostníků břevnovský masopust.

Zveme Vás na tradiční 29. břevnovský masopust, průvod vyrazí Břevnovem v úterý 21. února 2023 a i letos bude vycházet od křižovatky Bělohorská - Pod Královkou (u Kredence). Sraz masek je v 15.45. V 16 hodin bude uděleno masopustní právo zástupcem MČ Praha 6 a průvod se vydá za náležitého veselí masek i ostatních občanů na svoji cestu po Bělohorské třídě až do Břevnovského kláštera. 

Průvod doprovodí bubeníci a další hudebníci.
Dorazí i kejklíři a další masky, např. plzeňský soubor Lorika.
Během průvodu bude pro masky připraveno malé občerstvení.
Na konci masopustního průvodu čeká účastníky naražení piva z dřevěného sudu, zabijačkové pochoutky, slané i sladké občerstvení a samozřejmě klášterní pivo, teplé a studené nápoje. Pro děti bude připraven historický kolotoč. 

Deset nejkrásnějších (nejnápaditějších) dětských masek bude odměněno.

Bubínky, řehtačky, trumpetky, aj. s sebou.

Zveme srdečně všechny občany Prahy 6, školní mládež, rodiče s dětmi. Přijďte se mezi nás poveselit a pochlubit originálními maskami. 

Břevnovský masopust pořádá Spolek břevnovských živnostníků z.s. s finanční podporou Městské části Praha 6 a pod záštitou starosty Městské části Praha 6 Jakuba Stárka. 

Podobné akce

až 26. 4. 2023

Opět zveme všechny muzikanty na naše tradiční setkání. Nezáleží na věku ani úrovni vašeho muzikantského projevu, ale na chuti se kterou se do jamování pustíte. Hrajeme pop, jazz, blues, muzikál, lidovky.. Jsme otevření vaším muzikantským výzvám. Můžete hrát sólo nebo vás podpoří doprovodní kapela. Jestli se nechcete zúčastnit aktivně, přijďte nás podpořit a dát si něco dobrého na baru. Více informací na www.ddmp6.cz v sekci "akce"

Celý článek24. 3. 2023